Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Zbulohen nje pjese e parave te grabitura si ne filma ne Rinas

Policia ka zbuluar dy shuma të tjera parash të grabitjes së ndodhur në aeroportin e Rinasit, më 9 prill 2019.

Gjate kontrolleve hetimore mesohet se Policia i ka gjetur shumën prej 5 mijë eurosh shtetasin Elton Pikli. Ndërkohë, një shumë tjetër i është gjetur babait të Renaldo Sulës.

Gjykata ka pranuar kërkesën e prokurorisë për marrjen e kampionit për të bërë analizën e ADN për Elton Piklin dhe Oltian Veselin.

Gjate grabitjes se ndodhur ne aeroport, nje skene e ngjashme me filmat aksion, mbeti i vrare shtetasi Admir Muraraj, i konsideruar si organizator i kesaj ngjarje./lajmifundit.al

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet