Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Makina bie ne hendek, plagosen rende dy persona

Policia njofton se në Skënderaj ka ndodhur një aksident trafiku në të cilin është përfshirë një veturë me targa vendore.

Sipas Policisë, i dyshuari derisa ishte duke drejtuar veturën, dyshohet nga pakujdesia, ka humbur kontrollin mbi veturë dhe ka përfunduar jashtë rrugës duke u përplasur dhe duke rënë në hendek.

Si pasojë e aksidentit, lëndime kanë pësuar dy viktima, femra- pasagjere në veturë, të cilat pas tretmanit në QMF-Skenderaj, janë dërguar në spitalin rajonal në Mitrovicë për tretman të mëtutjeshëm./KosovaPress/

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet