Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Lapsusi i Edi Manushit në mes të emisionit po bën xhiron e rrjetit

Mbrëmjen e djeshme emisioni i njohur “Proçesin Sportiv” është hapur nga tenori i njohur Kastriot Tusha. Menjëherë pas mbylljes së performancës së tij, moderatori Edi Manushi ka bërë një lapsus, që ka pasur reagime te forta ne rrjet.

Gjate moderimit te emisionit ai e ka prezantuar Kastriot Tushën, si Kastriot Çaushi, i cili është aktor.

Kjo nuk është hera e parë që Manushi ka bërë një gafë në emision por sidoqoftë janë gjëra që ndodhin. Për fatin e tij të mirë, gabimi i tij është kapur dhe nga Ilda Bejleri, e cila bëri që situata të kalohej shpejt dhe me humor.

Përsa i përket Kastriotit, ai është shprehur shumë i indinjuar në studio pasi Ardit Gjebrea nuk i kishte bërë ftesë për inagurimin e stadiumit ‘Air Albania.”

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet