Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

I perdoren fotot ne tinder, moderatorja mesazh studentes: Do pendohesh qe ke lindur

Dajana Shabani ka konstatuar se emri i saj është përdorur në një aplikacion online.

“Tinder” quhet programi që mundëson njohje dhe takime, të cilat mund të arrijnë deri në lidhje dashurie.

Pasi ka konstatuar se një vajzë e quajtur Frensis përdor fotografitë e saj, Dajana ka reaguar duke i bërë të qartë se do bëhet pishman për këtë veprim.

“Në aplikacionin Tinder janë përdorur fotot e mia nga e ashtuquajtura ‘Frensis’.

Frensis nëse të gjej, do ta kuptosh si mund të bëhesh pishman që ke lindur! Dhe meqë qenke dhe e fakultetit të mjekësisë, do ta shpjegoj anatominë në Lushnje”, shkruajti Dajana në Instagram.

Mesa duket kushdo i sheh fotografitë e moderatores në Tinder duhet të kuptojë se janë përdorur nga një person tjetër.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet