Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Denoncimi te Berisha: Kemi 6 muaj që tentojmë të lidhemi me konsullatën në New York, asnjë përgjigje

Qytetari dixhital ka denoncuar Konsullatën shqiptare në New York përmes një mesazhi të dërguar në adresë të ish-kryeministri Sali Berisha.

loading...

Qytetari i shkruan Berishës se prej 6 muajsh ka tentuar që të telefonojë pranë konsullatës dhe përmes rrugëve elektronike, pasi pasaporta e vajzës së tij ka skaduar, dhe nuk ka marrë përgjigje nga askush.

DENONCIMI TEK BERISHA
Me Narkoshtet telefoni dhe emaili nuk funksionojne!
Lexoni denoncimin emigrantit dixhital. sb
Zoti Berisha te pershendese une qe po ju shkruaje jam nga New York te lutem na ban publike kena 6 muj qe I thrrasim konsullaten Shqiptare ne New York dhe as me telefon as me
Email sbahet fjale mena kthye pergjigje kam nevoje per pasaporte per vajzen te lutem na e bane publike.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet