Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Stuhi dhe renie temperaturash, ja parashikimi i motit sot

Moti do të jetë me vranësira mesatare deri të dendura dhe reshje shiu me stuhi në Jugperëndim. Era do të jetë me me drejtim Jugperëndim (SW) me shpejtësi 10-25 m/sek në bregdet. Valëzimi do të jetë i forcës 6 me lartësi vale 1,5- 2,5 metër në det të hapur. Temperaturat do të jenë me rënie në mesditë.

 

Temperaturat min dhe max:

Zonat  malore  8/15°C

Zonat e ulëta  12/20°C

Zonat bregdetare 14/20°C

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet