Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Sarande/ Makina humbet kontrollin dhe perfundon brenda ne butik


SARANDË

Një aksident ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm në Sarandë. Drejtuesi i mjetit ka humbur kontrollin duke përfunduar brenda në një dyqan rrobash.

Fatmirësisht nga ky aksident nuk ka viktima, por vetëm dëme materiale. Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet