Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Durres/ Humbet kontrollin e makines dhe perplaset me borduren, plagosen 3 persona

Durrës/Informacion Paraprak

Më datë​ 18.11.2019, në orën​ 10:45, në ​ rrugën​ dytësore​ Thumanë -​ Fushë Krujë, Derven, shtetasi F.D., duke drejtuar​ mjetin tip “Mitsubishi”,​ka humbur kontrollin​ dhe është përplasur​ me bordurën.
Për pasojë janë dëmtuar drejtuesi i mjetit dhe dhe 2 pasagjeret shtetaset H.D.,dhe K.M., të cilat ndodhen në spital nën kujdesin e mjekëve jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkakut të aksidentit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet