Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Xhemi Shehu bën ndryshimin drastik, nga bjonde bëhet brune, ja si duket

Xhemi Shehu, moderatorja e dashur për publikun, i ka habitur të gjithë me anë të një fotoja që ka postuar në rrjetet sociale, ku bie në sy ndryshimi drastik që ajo ka bërë në look-un e saj.

Ditën e sotme ajo ka publikuar një foto në ‘Instagram’ në të cilën shihet se flokët i ka lyer në ngjyrë çokollate.

Ky ndryshim erdhi i papritur, ndaj të gjithë fansat e saj janë befasuar kur e kanë parë, por komentet e shumta ishin pozitive. Disa prej tyre thonë se duket më mirë bionde, e të tjerë mendojnë se moderatorja duhet ta kishte bërë më parë këtë ndryshim, sepse ngjyrat e errëta i nxjerrin në pah tiparet.

Megjithatë në fund të gjithë bien dakord se Xhemi duket shumë bukur sido që t’i bëjë flokët.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet