Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

TERMET I FORTE NE TIRANE, LEKUNDJET VAZHDOJNE

Nje termet i forte eshte regjistruar diten e sotme ku lekundjet jane konstatuar per disa sekonda ne Tirane.

Fenomeni ka ndodhur me disa lekundje ne fazen e pare te cilat per nje moment jane qetesuar dhe me pas kane vazhduar serish per disa sekonda.

Termeti sipas te dhenave qe disponon Lajmifundit.al ka rene ne ora 10.10. Nuk ka ende te dhena konkrete per epiqendren e fenomenit apo fuqine e tij si dhe nese ka deme.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet