Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Presidenti Meta sheh ndeshjen me macokun e tij: Me Sashen duke shpresuar

Presidenti Ilir Meta ka publikuar nje foto te momenteve duke pare ndeshjen mes Shqiperise dhe Frances.

Me Sashen duke shpresuar…..shkruan Meta ne postimin ku duket me macokun e tij duke ndjekur nga televiziori ndeshjen e kombetares kuqezi e Francen.

Meta duket se iu referua rezultatit 0-2 ne favor te Frances duke theksuar shpresen se ky rezultat do te perfundoje.

Para ndeshjes, Meta shkruante: Suksese kuqezinjve në sfidën e sotme me kampionët e botës! Forca! Jemi me ju! ⚽??

Leave A Reply

Your email address will not be published.