Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Lajm i fundit/ Aksident i frikshëm në Fushë-Krujë, 3 të plagosur

Një aksident i frikshëm rrugor me pasoje plagosjen e tre personave ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin Fushë Krujë-Milot.

Sipas raportimeve paraprake mësohet se tri automjetet janë përplasur mes tyre, një model “Mercedes Benz” dhe një “Audi”.

Benzi është me targa AA 080 ZI. Audi me targa AA 381 UH, ndersa makina tjetër e përfshirë në aksident, me targa AA 242 KJ

Sipas policisë, shkak për aksidentin ka qenë shpejtësia tej normave me të cilën udhëtonte makina tip Audi dhe një tentativë e gabuar për parakalim.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet