Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Gafa e pazakonte ne stadiumin e ri, dush me uje te ftohte ndaj tifozeve

Ende pa filluar ndeshja Shqiperi-France, ka ndodhur një incident në “Air Albania Stadium”, ku ka pasur me sistemin e vaditjes në lagien e fushës.

Dy nga hedhëset e ujit, siç shihet edhe nga foto janë shumë afër me tifozët, dhe lagin ata që gjenden në tribunën pas porte.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.