Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Era Istrefi përgatitet të ndezë atmosferën në “Air Albania Stadium”

Këngëtarja shqiptare me famë botërore Era Istrefi, do të përfomojë sonte në stadiumin e ri “Air Albania Stadium” me këngën “Live it up”, që ishte kolona zanore e Botërorit “Rusi 2018” , Era ka bërë edhe provat e fundit në stadiumin “Air Albania Stadium”.

Himni i Kombëtares së Francës do të këndohet nga këngatarja shqiptare Besa Kokëdhima , ndërsa himnin e kombëtares shqiptare do ta këndojë zëri shumë i dashur për publikun Juliana Pasha.

Flori Mumajesi do këndojë këngën e tij “Kuq e zi je ti” , ndersa Xhamadani Vija Vija do të këndohet nga Aurela Gaçe.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet