Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Probleme me zemren, presidentit seb Vucic shtrohet ne spital

Presidenti i Serbise Aleksander Vucic eshte shtruar ne spital pas problemeve me zemren.

Lajmi eshte bere i ditur nga zyrtare te administrates serbe.

Sipas tyre presidenti Vucic ndodhet nen kujdesin e ekipit te qendres mjekesore ushtarake ne Beograd.

Vuçiç, 49 vjeç, u pranua në një spital ushtarak në Beograd për shkak të problemeve kardiovaskulare të Premten, thuhet në një deklaratë nga zyra e tij.

Vuçiç u bë kryeministër i serbisë në vitin 2014 dhe u zgjodh president në 2017.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet