Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Marsida Qatja publikon për herë të parë foton e bashkëshortit te denuar ne Gjermani

Marsida Qatja, e cila pushtoi para pak kohesh mediat pas ngjarjes së rëndë në banesën e saj, ku mbeti i vrarë shtetasi Dritan Haxholli, është goxha aktive në rrjetet sociale.

Ajo ka treguar se fundi se është kthyer nga Gjermania, bashkë me djalin e vogël, ku ka takuar bashkëshortin e saj, Indrit Hysenin, i cili ndodhet në burg në Gjermani, ku po vuan dënimin për drogë.

30-vjeçarja, ka postuar një foto të tij, nga e cila kuptohet se është bërë nga vetë Marsida në momentin që po fliste me video me Hysenin, me të cilin ka edhe një djalë. Ndërsa dy fëmijët e tjerë, Qatja i ka me bashkëshortin e parë, me të cilin është ndarë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.