Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

LAJMI I FUNDIT/ Hidhet nga kati 15-te i nje pallati, nderron jete 34-vjeçarja

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak net më parë në Tiranë ku një 34-vjeçare bëhet me dije për Top Channel se është hedhur nga “Hotel Tirana” dhe ka ndërruar jetë.

34 vjeçarja G.V mësohet se ka qenë në kushte të rënda psikologjike.

Akoma nuk dihen arsyet që çuan të renë të kryej këtë akt.

Leave A Reply

Your email address will not be published.