Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Koka e manekinit me floke si te nenes, vogelushi e merr kudo me vete

Përpjekja e një nëne për herë të parë për ta detyruar djalin e saj të flejë duke luajtur me flokët e saj është rikthyer sërish ky vogëlush i adhurueshëm tani është i fiksuar me një kokë manekinësh që e merr kudo me vete.

Ilarni Clark, nga Sunderland, Tyne dhe Wear, e kishte lejuar që Harry 14 muajsh të luante me flokët e saj për të fjetur, por kur tërheqja e flokëve filloi t’i jepte dhimbje koke, ajo u detyrua të gjente një alternativë tjetër.

22-vjeçarja u kontaktua nga një berber praktikant i cili kishte një kokë rezervë kukulle me flokë të njëjtën gjatësi dhe ngjyrë si ajo.

Por plani funksionoi më mirë sesa ajo shpresonte pasi Harry ishte bërë aq i lidhur në kokë sa insiston në gjumë, të hajë drekë dhe madje të bëjë pazar me të nga pas.

Gruaja e pranon se në shumë raste ka mbetur e tmerruar natën kur ka parë këtë kokë e madje shumë herë edhe e ka puthur gabimisht në vend të djalit të saj i cili tanimë thuajse e ka të pamundur ndarjen prej tij.

Leave A Reply

Your email address will not be published.