Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Avokati kritik i Rames njofton me foto nga spitali: Me kane helmuar, nuk e di a do gdhihem

Avokati Altin Goxhaj ka njoftuar publikisht faktin se ndodhet ne spitalin infektiv pasi “e kane helmuar”. Goxhaj ka qene gjithe keto vite nje kritik i ashper i qeverise, i rreshtuar ne qendrime kunder kryeministrit dhe pjesemarres ne protestat e mbajtura ne vend kunder aksioneve e vendimeve te mazhorances.

Goxhaj nuk flet konkretisht se kush e ka helmuar por thekson se gjendja e tij nuk eshte e mire teksa ndodhet ne spital.

Postimi i Goxhajt:
Më vjen keq së s’ju përgjigjem por jam i dërrmuar sps MË KANË HELMU NË MËNYRË TË SOFISTIKUAR dhe çdo mbrëmje se di ns do e gdhi të nesërmen sps po përkeqësohem!
Një foto me të Madhin Avni Delvina <3 në “Shtëpinë time të re” në Spitalin Infektiv, Kati 2, Ap.12

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet