Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Anti-terrori arreston te riun, kercenoi kryeministrin

Personi që shihni në foto është Andrea Kurti.

Ai është arrestuar dy ditë më parë nga Anti-terrori pasi akuzohet se ka kërcënuar kryeministrin, megjithëse ende nuk dihet se në çfarë forme.

Burime jozyrtare pranë anti terrorit konfirmuan lajmin.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet