Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Vlore, 34-vjecari gjendet i vdekur ne mes te qytetit, fillojne hetimet

Nje 34 vjecar eshte gjetur i vdekur gjate oreve te para te mengjesit te sotem ne rruge.

34 vjecari i identifikuar me emrin Kreshnik Dashaj eshte derguar ne Morgun e spitalit rajonal te qytetit te Vlores.

Trupi mesohet se eshte gjetur i pajete ne lagjen 11 Janari ne Vlore ndersa policia ka nisur hetimet ne lidhje me ngjarjen.

Njoftimi i policise Vlorë

Në orët e para të mëngjesit të sotëm, në lagjen “Kushtrimi” Vlorë, pranë kupolës së avionave është gjetur i shtrirë në tokë i pajetë shtetasi K.D., 34 vjeç.

Nga kqyrja paraprake në trupin e viktimës nuk vërehen shenja dhune apo dëmtime të tjera.

Dyshohet se vdekja mund ti ketë ardhur nga ndonjë arrest kardiak pasi ka patur probleme me zemrën.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet