Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Permbytet Himara, deti del nga vendi dhe hyn ne qytet

Situatë e pazakontë në Himarë, për shkak të motit të keq, që përfshiu sot vendin. Deti ka perparuar dukshem ne pjesen e qytetit duke permbytur deri edhe bulevardin kryesor.

Në foto duket se dallgët e mëdha të detit kanë shkatërruar gjithë shëtitoren në qytetin bregdetar.

Siç shihet nga pamjet, uji ka vërshuar në shëtitore, duke marrë para e shkatërruar gjithçka.

Prej orëve të para të mëngjesit të sotëm dhe gjatë ditës, Himara është përfshirë nga reshje të forta shiu dhe ere.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet