Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Gazetari: Ja si ka ndryshuar Alvini pese dite pas kthimit ne shtepi

Alvin Berisha ka ndryshuar thuajse krejtesisht pas kthimit ne familjen e tij. Ai tashme nuk njihet, qofte nga menyra si ka prere floket ashtu edhe nga veshja dhe syzet qe mban.

“Si ndryshoi keshtu? E thjeshte. Se pari dashuria dhe perkujdesja e familjes. Pastaj vullneti i tij. Si dikur per te rezistuar perballe se keqes, ashtu edhe sot per tu bere ky djali qe shohim.

Ne fare pak dite nje tjeter femije”, shkruan gazetari Taulant Kopliku.

Ai ishte pjese e grupit te gazetareve te Le Iene qe transmetuan emisionin qe trajtoi rastin e Alvinit qe mbahej ne kamp ne Siri.


Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet