Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Moderatorja rrezohet ne mes te skenes: “Te pakten me ngrite me dinjitet”

Prezantuesja Stela Kotri së fundmi merr pjesë në spektaklin ‘ Dance with me’ .

Ajo kërcen çdo të hënë në krah me Valer Kolnikajt.

Çifti është vlerësuar për talentin e tyre në kërcim dhe janë vleresuar për performancat e tyre.

Mirëpo në puntatën e fundit Stelës i ka ndodhur një e papritur.

Teksa po bënte prezantimin ajo është rrëzuar por shumë shpjet partneri i tij i kërcimit e ka ndihmuar të ngrihet.

Ka qenë vetë Stela që e ka publikuar videon e këtij momenti duke u shprehur se Valeri e la të binte, por e ringriti me dinjitet.

“Dhe mbremja e djeshme nisi ashtu sic duhet me nje prezantim spektakolar. Valer pasi me le te bie si zonje, te pakten me ringrite me dinjitet”, shkruan Stela krah videos.

VIDEO

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet