Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Aksident ne bulevardin e Korces, makina “hyn ne dyqan”

Një aksident ka ndodhur në bulevardin “Republika” të Korçës. Dy mjete janë përplasur dhe si pasojë njëri prej tyre ka hipur mbi trotuar duke u përplasur me fasadën e një dyqani.

Nuk raportohet për të lënduar, vetëm për dëme materiale.

Policia në vendin e ngjarjes po punon për zbardhjen dhe shkaqet e aksidentit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet