Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Reperi i njohur perfundon ne spital

Reperi i njohur Lil Reese është shturar këtë të hënë në spital.

Ai është transferuar në qëndrën mjeksore Christ në Oak Lawn pasi ai kishte marrë plagë të rënda.

Johnna Kelly e cila është zëdhënëse e kësaj qendre mjekësore konfirmoi se reperi është në gjendje kritike.

Dhe miku i tij Lil Durk me anë të një postimi të tij në Twitter është shumë i paqartë ai ka shkruar ‘ Reese mirë’.

Image

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 14: 30 pm.

Të shtënat u dëgjuan afër Chicago-s ku policia raporton se atentati ndodhi në kryqëzimin e Rrugës 167 dhe rrugës Pulaski.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.