Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Njihuni me Pataten, macen me sy te rralle qe ka 50,000 fansa

Një mace me sy shumë të fryrë ka pushtuar internetin falë fytyrës së saj unike.

Patatja u adoptua nga pronari i tij Ashley Norlien, 21, dy vjet më parë, dhe ajo s’mund të rezistonte dot pa publikuar foto të saj vazhdimisht në mediat sociale ku edhe shumë të tjerë filluan të preferonin po aq sa edhe e zonja macen e kuqërremtë.

Sidoqoftë, ndërsa prania e tij në mediat sociale filloi të shtohet, Ashley vuri re që Patatja, tani pesë vjeç, nga SH.B.A., po merrte gjithnjë e më shumë vëmendje për shkak të formës së syve të saj të mëdhenj dhe komplet të rrumbull.

Tani, dy vjet më vonë, Patatja ka mbledhur mbi 50,000 ndjekës falë pamjes së tij unike.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet