Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

ELBASAN/ Furgoni del nga rruga dhe perfundon ne kanal

loading...

Rekomandojme

Elbasan

Një aksident automobilistik është regjistruar pak më parë në aksin Librazhd – Elbasan, në Xibrakë. Një furgon ka përfunduar në kanal, ndërsa nuk raportohet për të lënduar. Dyshohet se shkak mund të ketë qenë lagështira në rrugë dhe shpejtësia me të cilin po ecte drejtuesi e mjetit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet