Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Aurela Gaçe i dedikon fjalet me te embla vajzes se saj

Familja e këngëtares Aurela Gaçe gëzon sot pasi vajza Grace feston ditëlindjen.

Vogëlushja mbush 8 vjeç dhe mami Aurela ka thënë fjalët më prekëse për të në një postim në Instagram.

Aurela ka publikuar një foto ku shfaqet pranë vajzës dhe fjalët që i ka dedikuar janë kaq të bukura!

“8 vite me ty pasuria ime. Edhe 100 vite të kesh o kuptimi i jetës sime. Grace 8 vjeç, hiri i perëndisë”, shkruan artistja.

Grace është mbështetësja më e madhe e mami Aurelës dhe ajo shihet shpesh pranë saj.

Në koncerte, palestër dhe në përditshmëri Grace është gjithmonë pranë së ëmës.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet