Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Shkrumbohet nga flaket automjeti ne autostraden Tirane-Durres

Një automjet është shkrumbuar totalisht në autostradën Tiranë-Durrës, por fatmirësisht asnjë person nuk ka mbetur i lënduar.

Ngjarja në fjalë ka ndodhur në Maminas. Gazetari Shkëlzen Hankoja bazuar tek burimet policore, raporton për ‘BalkanWeb’ se ka dyshime që zjarri të jetë shkaktuar nga një defekt elektrik.

Aktualisht në vendin e ngjarjes ndodhen forca të policisë, të cilat po hetojnë për dokumentimin e plotë të ngjarjes.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet