Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Policia ndjek te kerkuarin ne Lezhe, shkembim zjarri tek stacioni i trenit

Nje ngjarje e rende ka ndodhur ne Lezhe pak minuta me pare. Policia raportoi se te shtena me arme kane ndodhur ne zonen prane stacionit te trenit.

Behet me dije se ngjarja ka ndodhur pas ndjekjes qe policia po i bente policia nje personi te shpallur ne kerkim.

Sipas deshmitareve, policia ka kryer nje tentative per ta ndaluar personin ne kerkim por ka patur te shtena me arme.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet