Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Nderron jete ne spital aktorja 13-vjeçare

Aktorja e re e Brodway, Laurel Griggs, ka ndërruar jetë në moshën 13-vjeçare për shkak të një komplikimi në shëndetin e saj.

Ajo e humbi jetën për shkak të astmës teksa ishte në spital.

Për fat të keq, mjekët nuk mundën të bënin dot asgjë për të.

“Bota ka humbur princeshën e saj, e cila thjesht dëshironte që të gjithë të kenë një të ardhme të lumtur. Aktrimi i saj kishte qenë një ëndërr që nga fëmijëria dhe ajo kishte plane të mëdha për të ardhmen”- u shpreh për mediat gjyshi i Laurel.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet