Meghan Markle shtatzene per here te dyte? Dukesha ben veprimin qe...

Showbiz

Prej disa ditësh në media ka qarkulluar një lajm ku thuhet se Mghan Markle është në pritje të fëmijës së dytë.

Aludimet nisën pas një takimi që çifti mbretëror bëri me disa ushtarakë dhe Harry shprehu interes të lartë për një fëmijë të dytë. Kjo tregon se çifti i ka idetë e qarta për zgjerimin e familjes.

Por jo vetëm kaq! Gjatë festivalit të “Remembrance Day” të gjithë kanë vënë re një veprim të çuditshëm të Maghan Markle.

Dukesha herë pas here në mënyrë instiktive, vendoste dorën në bark dhe kaq mjaftoi që fjalët të përhapen.

Njerëzit në rrjetet sociale shprehen të bindur se në familjen mbretërore do të vijë një bebe tjetër.

Meghan dhe Harry nuk kanë reaguar ende lidhur me këto fjalë, megjithatë momentalisht nuk pritet ndonjë deklaratë prej tyre.

ME TE LEXUARAT