Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Arti ne zi, ndahet nga jeta aktorja e dashur nga te gjithe

Aktorja e re e Brodway, Laurel Griggs, ka ndërruar jetë në moshën 13-vjeçare për shkak të komplikimive të shëndetin të saj.

Sipas mediave ndërkombëtare, bëhet me dije se shkak ishte astma, prej të cilës Laurel vuante prej dy vitesh.

Së fundmi, ajo ndodhej në spital, ku mjekët nuk i kanë dhënë shpresa.

‘Bota ka humbur princeshën e saj, e cila thjesht dëshironte që të gjithë të kenë një të ardhme të lumtur. Aktrimi i saj kishte qenë një ëndërr që nga fëmijëria dhe ajo kishte plane të mëdha për të ardhmen’, u shpreh gjyshi i Laurel.

Aktorja 13-vjeçarja, u bë për herë të parë pjesë e Broadway kur ishte 6 vjeçe si Polly në ‘Cat on a hot tin roof’, me Scarlett Johansson.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet