Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Zhduket bariu ne Leskovik, prej dy ditesh asnje kontakt me familjen

Një bari eshte zhdukur prej 2 ditësh në Leskovik. Lajmi eshte bere i ditur nga policia e cila ka nisur kerkimet.

Dhimitër Baze rreth 70 vjeç doli dy ditë më parë për të kullotur bagëtitë në zonën e Postenit por nuk është rikthyer më në stan.

Bagëtitë janë kthyer, çka ka bërë që banorët të sinjalizojnë policinë lidhur me zhdukjen e tij.

Forca të shumta policie janë duke kërkuar në gjithë zonën për gjetjen e bariut.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet