Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Marsela Cibukaj shfaqet e transformuar me shume kile me pak

Marsela Çibukaj prezantoi projektin e saj në “Kënga Magjike”. Pak minuta para se këngëtarja të dalë në skenë, Xhemi Shehu ka publikuar disa video të saj në instastory, për ti uruar suksese mikeshës së saj.

Sigurisht që fjalët e Xhemit janë shumë të bukura, por ajo që bie më shumë në sy është pamja e Marselës.

Këngëtarja duket e bukur si gjithmonë, por me shumë kilogramë më pak.

Këngëtarja duket mjaft elegante e veshur me të zeza dhe duket qartë ndryshimi në trupin e saj.

Kur është pyetur se çfarë ka bërë për t’u dobësuar, Marsela ka treguar me shaka se hoqi dorë nga bakllavaja, por ende nuk ka zbuluar dietën.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet