Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Gjendet bariu u zhdukur prej dy ditesh ne Leskovik

Gjendet bariu i zhdukur ne Leskovik i cili kishte humbur kontaktet me familjen per dy ditesh.

Policia tha se pas dy ditëesh kërkime, është gjendur bariu në qytezën e Leskovikut.

Sipas burimeve policore bariu u gjet në gjendje të mirë shëndetësore.

Shtetasi Dhimitër Baze 74 vjeç mësohet se gjatë këtyre 48 orëve kishte shkuar tek të afërmit e tij.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet