Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Eni Cobani: Po behet çdo dite dhe me e veshtire tu besosh njerezve…

Eni Cobani ka publikuar nje shprehje te diskutueshme ne rrjetet sociale ne lidhje me realitetin dhe gjendjen qe po kalon shoqeria shqiptre sot.

“Po behet çdo dite dhe me e veshtire tu besosh njerezve. Mbaj mend se nje mendje negative nuk te fal dot nje jete pozitive”, shkruan Eni Cobani.

Prej vitesh ajo tashme eshte e angazhuar ne ndermjetesimin e konflikteve te ndryshme ne vend.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet