Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Aksidenti tek rreth-rrotullimi i Saukut, humb jeten 17-vjecari, tre te plagosur

Policia ka dhene informacion ne lidhje me aksidentin e rende te ndodhur mbremjen e sotme tek rreth-rrotullimi i Saukut ne Tirane. Per fat te keq nga kjo ngjarje ka humbur jeten nje 17-vjecar.

Tiranë/Informacion paraprak.

Rreth orës 22:00, në aksin rrugor Tiranë-Elbasan janë përplasur dy automjete.

Si pasojë e përplasjes nga plagët e marra ka ndërruar jetë në spital shtetasi; K. V.,17 vjeç, ndërkohë për ndihmë mjekesore kanë shkuar dhe tre shtetas të tjerë pa probleme për jetën

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje, ku po vijon punën për sqarimin e mëtejshëm të rrethanave të ngjarjes dhe shkakut të aksidentit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet