Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Aksident zinxhir tek rreth-rrotullimi i TEG, pese persona te plagosur

Një aksident i rëndë ka ndodhur në autostradën Tiranë-Elbasan, në afërsi të rrethrrotullimit pranë TEG-ut ne zonen e Saukut.

Nga aksidenti janë përplasur tre makina. Burimet nga vendi i ngjarjes bëjnë me dije se 5 persona kanë mbetur të plagosur, nga të cilët 3 janë në gjendje të rëndë dhe dy prej tyre jashtë rrezikut për jetën.

Raportohet se tri auto-ambulanca kane shkuar drejt vendit të ngjarjes. Ndërkohë ende nuk janë dhënë informacione zyrtare nga policia por ne vendin e ngjarjes kane mbetur tri automjete te copetuara nga perplasja.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet