Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Ne fund te shtazenise moderatorja shqiptare zbulon per here te pare gjinine

Një vit pas martesës, u zbulua se moderatorja Vilma Masha është në pritje të fëmijës së parë.

Ajo tashmë është në muajt e fundit të shtatzënisë dhe pritet që shumë shpejt të largohet nga emisioni i saj sportiv, “Gol pas goli”.

Moderatorja është pëpjekur që periudhën e  shtatzënisë ta mbajë larg nga syri i publikut.

Por ditën e sotme ajo ka zbuluar për herë të parë për të gjithë ndjekësit e saj gjininë e fëmisë që po pret.

Ajo ka publikuar një fustan ngjyrë rozë duke zbuluar kështu se ajo po pret një vajzë që të vijë në jetë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet