Lajmi Fundit
Lajmi Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Durres, trupi i pa jete i nje femre bie ne rrjetat e peshkatareve

Trupi i pajetë është gjetur këtë mëngjes në plazhin e Durrësit. Mësohet se trupi është i dekompozuar dhe dyshohet se i përket një femre.

Policia tha se trupi i pajetë ka rënë në rrjetat e peshkatarëve, të cilët kanë qenë duke peshkuar në 70 metra thellësi, në det.

Ngjarja ka ndodhur 6 milje nga Bishti i Pallës, ndërsa sipas këqyrjes paraprake, rezulton që trupi ka një kohë të gjatë në ujë.

Ndërkohë, Policia Shkencore ka nisur hetimet për identifikimin e kufomës.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.