Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Aksident i rende ne Lezhe, nderron jete 1 person

Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin Lezhë-Shkodër në afërsi të fshatit Balldre. Mësohet se një automjet është përplasur me një motorçikletë e për pasojë ka mbetur i vdekur një person.

Ende nuk është bërë i ditur identiteti dhe mosha e viktimës ndërsa pritet që për ngjarjen e rëndë të këtë detaje pas zbulimeve që do të bëjë grupi hetimor.

Gjithashtu janë të panjohura edhe shkaqet dhe rrethanat e këtij aksidenti.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet