Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Tentoi te lyente mjekren për t’u dukur bukur, djali e peson keq

“No Shave November” siç e dimë të gjithë, është nisma që marrin të gjithë meshkuj dhe femra në kuadër bamirësia.

Miliona dashamirës në të gjithë botën do të përpiqen të rritin mjekrën në emër të një kauze fantastike

Sidoqoftë, ndërsa disa burra janë të bekuar dhe kanë një mjekër bujare, të tjerët përfundojnë me një mjekër të vockël që i vë në siklet.

Kështu një burrë për ta bërë mjekrën e tij më të dukshme, ka vendosur ta lyejë atë me bojë.

Por gjërat kanë shkuar shumë keq dhe djali ka përfunduar i fryrë prej alergjisë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.