Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Perqafim emocionues ne aeroport, Alvini bashkohet me babain ne Itali

Alvin Berisha ka mberritur ne Itali pas lirimit nga kampi ne Siri ku mbahej i izoluar prej vitesh pas vdekjes se nenes nes tij.

Mediat italiane dhe kryqi i kuq, kane publikuar pamjet ku 11-vecari takohet me babain dhe motren e tij.

Ishte nena e Alvinit ajo qe e mori femijen me vete ne Siri por pas vdekjes se saj i mituri mbeti pa kujdesje per me shume se pese vite.

Publikimi i rastit ne Le Iene si pasoje e kerkimeve nga babai u be shkak per venien ne levizje te shtetit italian me qellim kthimin e 11-vjecarit prane familjes se tij.

I mituri u lirua nga kampi Al Hol ne Siri pese dite me pare fale nje operacioni ku moren pjese Shqiperia, Italia dhe Kryqi i Kuq italian dhe gjysmehena e kuqe siriane./lajmifundit.al

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.