Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Pas ndarjes me Norën, Robert Berisha shfaqet mes një grupi vajzash (foto)

Prej muajsh një ndër çiftet më simpatike dhe të dashura për publikun shqiptar Nora Istrefi dhe Robert Berisha i kanë dhënë fund lidhjes së tyre edhe pse janë prindër të  një fëmijë.

Ndërkohë edhe pse të  ndarë, dyshja vazhdon të jetë aktivë në rrjetet sociale nga  ku ndajnë me fansat e tyre momente të ndryshme.

Ndërkohë së fundmi këngëtari i mirënjohur shfaqet në një festë mes vajzash të  bukura e tërheqëse ku disa prej tyre i përkasin botës së muzikës.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet