Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Një i plagosur nga shpërthimi me tritol në Maqellarë, ja emri i 20 vjeçarit

Një shpërthim me tritol ka ndodhur ditën e sotme në Maqellarë.

Nga të dhënat shpërthimi ka ndodhur në banesën e shtetasit Gazmir Kosiçi ndërsa mësohet të ketë mbetur i plagosur Ismail Kosiçi, 20 vjeç, i cili ndodhet në repartin e Kirurgjisë në spitalin e Peshkopisë.

Kujtojmë që Gazmir Kosiqit në mars të 2018-ës i kanë ekzekutuar djalin 32 vjeçar, Elsi Kosiqin, biznesmen, në oborrin e shtëpisë së tij.

Vrasjen e Elsi Kosiqit, Policia e klasifikoi si vrasje për larje hesapesh.

Për krimin e ndodhur u vu në pranga Mahmut Gega, banor i Shupenzës. Sipas informacionit paraprak të Policisë, vrasja ndodhi për motive të dobëta.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet