Moderatorja Brunilda Lahe në pritje të ëmbël: Ja përse e kam frikë lindjen natyrale

Showbiz

Moderatorja Brunilda Lahe ka folur së fundmi për shtatzëninë e saj të parë, ndërsa është një pritje të një vajze.

E ftuar në emisionin “Soiree”, Brunilda ka treguar se ka frikë të lindë në mënyrë natyrale, duke lënë të kuptohet se mund t’i nënshtrohet brenda pak muajve një operacioni çezarian.

“Unë jam tek ai grupi i mamave që kanë shumë frikë të lindin vetë. E tepruar është ta thotë një ish-studente e psikologjisë, gati fobi, por unë e kam të tillë lindjen. Kur kam qenë e vogël, gjyshja ime, të cilën e kam dashur shumë, më ka marrë në varreza dhe krah personit të dashur që ne shkuam,  aty ishte një nënë që kishte humbur jetën teksa lindte fëmijën, dhe mua më ka ngelur në mendje ky kujtim”-ka rrëfyer Brunila Lahe.

ME TE LEXUARAT