Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

I humbur prej 7 ditesh, dora e turistit gjendet brenda peshkaqenit

Dora e një 44 vjeçari është gjetur brenda stomakut të një peshkaqeni në Reunion Islands.

Peshkaqeni ishte i llojit tigër, një nga grabitqarët më të rrezikshëm, ndërkohë që trupi i turistit akoma nuk është gjetur

Unaza e martesës ishte akoma në dorën e tij ndërkohë që familja e kërkonte prej 7 ditësh.

Që nga viti 2011, ky është sulmi i 24 i peshkaqenëve tigër.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet