Lajmi i funditUncategorized

Diber/ Nje vit me pare i vrane djalin, i shperthen tritol ne banese

Tritol në banesën e Gazmir Kosiqit në Maqellarë, ndërsa nuk dihet ende nëse ka persona të lënduar nga ngjarja. Një vit më parë Gëzimit i kishin vrarë djalin, Elsi Kosiqi.

32-vjeçar është ekzekutuar rreth mesnatës së 20 Marsit në Maqellarë të Dibrës, një ngjarje e cila ende nuk është zbardhur.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Artikuj te ngjashem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close